Jesteś tutaj: Start / Aktualności

26 listopada 2022

Plebiscyt Gazety Wrocławskiej na najlepszego nauczyciela roku – przedszkola

W dniu 25.11.2022 zakończył  się plebiscyt gazety wrocławskiej na najlepszego nauczyciela w powiatach. Nasze Panie mgr Monika Lorek oraz mgr Diana Riostkowska-Jaróżek z naszego przedszkola nr 2 uzyskały zaszczytne 1 i 3 miejsce.

Gratulujemy również Panią z Przedszkola nr 4 Pani mgr Wiolettcie Stysiał i Pani mgr Natalii Buczma za zajęcie 2 i 4 miejsca.

Gratulujemy!!!

24 listopada 2022

Kiermasz charytatywny 6 grudnia

Szanowni Rodzice,

dnia 6-ego grudnia odbędzie się w naszej szkole Mikołajkowy Charytatywny Kiermasz ciast i ozdób świątecznych.

Dochód zostanie przekazany na wsparcie w leczeniu nauczycielki z naszej szkoły – Pani Karoliny.

Prosimy o pomoc w przygotowaniu ciast, ciasteczek, babeczek i dekoracji świątecznych.

Bardzo prosimy o mobilizację , już nie raz pokazaliśmy jak dobre i otwarte mamy serca na pomoc innym.

Kiermasz rozpocznie się o godz. 7:30 na terenie szkoły, od 6:30 na terenie przedszkola. Trwać będzie do "ostatniego kawałka ciasta".

Pieniądze zbierane będą do puszek, przez naszych wolontariuszy.

Na wypieki czekać będziemy od 6.30, w świetlicy szkolnej.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z Panią Monika Lorek z gr. III lub Panią Moniką Kwiatkowską ze świetlicy.

Przejdź do - Akcja Lidl "Szkoła pełna talentów"
21 listopada 2022

Akcja Lidl "Szkoła pełna talentów"

Szanowni Rodzice!

W imieniu dyrekcji i całego grona pedagogicznego, chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaangażowanie w Akcję Lidl " Szkoły pełne talentów".

Talenciaki docierały do Nas w niesamowitej ilości i dzięki temu wszystkie grupy przedszkolne zostały zaopatrzone w pomoce plastyczne.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i za to, że w każdej akcji możemy na Was liczyć.

Dyrekcja/Nauczyciele
16 listopada 2022

Komunikat punktów w sprawie wydawania jodu

Komunikat punktów w sprawie wydawania jodu na wypadek wystąpienia zdarzenia radiacyjnego.

Przyjęty plan ma charakter działania prewencyjnego, aby w przypadku wystąpienia zdarzenia radiacyjnego obywatele mieli świadomość, gdzie zgłosić się po preparat.

W załącznikach dokumenty dotyczące:

- punktów wydawania jodu

- ulotka i inne informacje dotyczące jodu

- zgoda rodziców

Bardzo proszę o zapoznanie się z dokumentacją.

Dyrektor Katarzyna Barylak
30 października 2022

Góra grosza

Ruszyła akcja GÓRA GROSZA

organizowane przez Towarzystwo Nasz Dom

Za zebrane pieniążki zostanie zorganizowana pomoc psychologiczna, rzeczowa i specjalistyczna opieka dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.

Liczymy na Was !!!

Za wszystkie monety dziękujemy!!!

Pudełko na grosze możecie znaleźć przy wejściu na stoliku od sali grupy I.

Monika Lorek
Przejdź do - Nominacja Przedszkola i nauczycielek
25 października 2022

Nominacja Przedszkola i nauczycielek

Z wielką przyjemnością dziękujemy dzieciom i rodzicom za  zgłoszenie  Naszego Przedszkola do nagrody: Przedszkole Roku 2022  w  wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie dolnośląskim jest prowadzony przez „Gazetę Wyborczą”.

Gratulujemy Pani mgr Dianie Rostkowskiej-Jaróżek oraz mgr Monice Lorek tegorocznych nominacji do nagrody  „Nauczyciel Roku 2022”.

Wszelkie informacje o konkursie pod adresem :

PLEBISCYT EDUKACYJNY Oto nauczyciele, dyrektorzy i placówki edukacyjne nominowane do nagród. Głosuj na najlepszych lub zgłoś kandydata | Gazeta Wrocławska (gazetawroclawska.pl)

(w linku wybieramy: jeśli chcemy zagłosować na przedszkole, wybieramy Przedszkole Roku, następnie powiat wołowski. Jeśli natomiast chcemy zagłosować na nauczyciela - wybieramy Nauczyciel przedszkola, powiat wołowski i głosujemy )

Dziękujemy serdecznie za oddane głosy!!!

Przejdź do - Nabór na zajęcia JUDO MIZUKA w roku szkolnym 2022/2023