Jak czytać emocje? Złość. Warsztaty dla dzieci w Księgarni Stanisława Krzyńska

4 maja 2022

"Jak czytać emocje" to cykl spotkań i warsztatów dla dzieci zaplanowanych tak, aby poznały nie tylko uczucia, ale również metody dzięki którym będą mogły nimi kierować.
Nasi pomocnicy Lękliwy Lucjan, Radosna Renatka i spółka prowokują do dyskusji o emocjach.
➢ Co mogło sprawić, że właśnie taką emocję czują i pokazują?
➢ Jak my się zachowujemy, gdy którąś z tych emocji przeżywamy?
➢ Czym są w ogóle emocje?

Pierwszym uczuciem, które spróbujemy poznać i zrozumieć będzie ➢ ZŁOŚĆ

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy. Będziemy rozmawiać i pracować. Wykonywać zadania i dobrze się "ze złością" bawić.
Część praktyczna oparta będzie na książce "Owoco emocje czyli jak się czujesz w swojej skórze” Saxton Freymann i Joost Elffers.

Wydarzenie bezpłatne, ograniczona liczba miejsc.

Obowiązkowe zapisy:
wiadomość prywatna > messenger księgarni.

Dla kogo: dzieci 5+ (samodzielne)

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Wątorska, mama Mai i Hani, miłośniczka książek - mądrych i rozwijających, mgr inż. ochrony środowiska.

Zainteresowana metodami RB (rodzicielstwa bliskości) i NVC (porozumienia bez przemocy), na których oparła scenariusz spotkania. Swoje zainteresowania rozwija na dedykowanych szkoleniach, m.in.:
➢ Szkoła dla rodziców i wychowawców - warsztaty umiejętności wychowawczych
➢ Mindfulness - trening uważności w pracy z dziećmi - Eryk Ołtarzewski
➢ Praktyczny kurs o dziecięcych emocjach - Gosia Stańczyk, Kasia Kalinowska
➢ Procesy rozwojowe Agnieszki Stein

Zapraszamy!

LINK DO WYDARZENIA NA FB

Kolekcja emocji młodych ludzi Darmowych Wektorów

<a href='https://pl.freepik.com/wektory/ludzie'>Ludzie plik wektorowy utworzone przez pikisuperstar - pl.freepik.com</a>