INFORMACJE DLA RODZICÓW DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2020 r..

27 sierpnia 2020

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 w Brzegu Dolnym informuję, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej dnia 1 września 2020 roku uczniowie klas 1-8 Szkoły Podstawowej nr 1 i dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 rozpoczynają edukację w systemie stacjonarnym. Decyzja ta została podjęta po analizie wytycznych dla  szkół i placówek opracowanych przez Ministerstwo Oświaty, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwo Zdrowia.

Przedszkole nr 2

Dzieci z przedszkola uczęszczać będą do placówki od 1 września w godzinach od 6.15 do 16.15 z pełnym wyżywieniem.

Wyprawki przedszkolaków( zapasowe ubranka itp.), zapakowane w foliowe torby, podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka, rodzice pozostawiają w przydzielonej szatni.

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi na terenie placówki procedurami:

Procedury zapewniania bezpieczeństwa w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w związku z wystąpieniem epidemii

Procedury opracowano zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego:

Aktualne wytyczne GIS dla przedszkoli

Bezpieczny powrót do szkół – konferencja prasowa ministra edukacji i minister rodziny

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego w Brzegu Dolnym:

Burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek o rozpoczynającym się za kilka dni roku szkolnym.

Harmonogram uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego

Autor: Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Brzegu Dolnym