Wizyta w Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Dziewinie

20 października 2022

W dniu 20.10.2022 nauczycielki z Przedszkola Justyna Bąk, Monika Lorek wraz z Dyrekcją Dagmarą Głuszczyńską uczestniczyły w spotkaniu w Regionalnym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Dziewinie. Uczestniczyły w warsztacie terenowym na ścieżkach przyrodniczych "Łęgów okolic Dziewina", gdzie znajduje się kilka przystanków tematycznych, które pozwoliły zapoznać się z przyrodą doliny Odry. Warsztaty poprowadził przyrodnik. Panie mogły wymienić doświadczenia z innymi nauczycielkami przy pysznych cieście i kawie.

Ośrodek również prowadzi zajęcia proekologiczne dla grup przedszkolnych i szkolnych (warsztaty laboratoryjne, spacer z przyrodnikiem, animacje i zabawy, warsztaty rękodzielnicze i wiele innych), więcej na stronie palacyk.scinawa.pl.

Autor: Monika Lorek, Justyna Bąk